שאלות ותשובות

לקוחות יקרות, כבר המון זמן שאני רוצה לכתוב כאן ולשתף אתכן בכל השינויים שעברתי עם שו שיין מהקיץ האחרון בו סגרתי את הסטודיו בבית טפר, דרך המלחמה שמתקיימת ועד החודשיים האחרונים שמרגישים שאירועים קצת חזרו לשגרה ואתן חזרתן לחפש שמלות.
כל כך הרבה קרה בקולקטיבי ובאישי שהכל התערבב יחד למין תקופה כזו שקשה ואולי כרגע גם לא צריך להסביר
אז כמה עובדות על שו שיין שנכונות בימים אלו:
1. הסטודיו פעיל וקיים והוא נמצא אצלי בבית בגבעתיים. באווירה באמת אינטימית ונעימה ויעידו על כך התגובות שאני מקבלת מלקוחות שביקרו אותי כאן.
2. שעות הקבלה כפי שהיו בעבר נשארו בתיאום מראש שהעדיפות היא לאמצ"ש בשעות הבוקר אבל מקבלת גם בשישי ואם יש צורך להתגמש על אחהצ אז זה לגמרי אפשרי.
3. איך קובעים פגישה ? דרך הוואטסאפ שלי שמעודכן כאן בביו, כתבו לי שרוצות לבוא ואנחנו כבר נמצא את הזמן המתאים.
4. ניתן ואף רצוי לבוא כמה בנות משפחה יחד. לאחרונה יצא לי לפגוש כמה משפחות שמצאו שמלות גם לאמא וגם לאחיות.
5. כמה זמן לוקחת פגישה? בערך שעה אם מגיעים לבד, אם אתן כמה שמחפשות תיידעו אותי מראש ואני מפנה לנו שעתיים פלוס. הפגישה ממוקדת, יעיל והכי חשוב שאתן יוצאות עם שמלה יפה ומחמיאה ועם חווית קניה מהנה.
6. מגוון השמלות - ישנו מגוון של שמלות בסטודיו וניתן למצוא מהמלאי הקיים או לבצע הזמנה על בסיס הדגמים שלי, עם שינויים במידה, בצבע או בעיצוב.
7. כמה זמן מראש? שמלה מוכנה מהקולב ניתן לקנות גם יום לפני האירוע אם יש צורך, הזמנה זה תהליך שלוקח קצת יותר זמן. אם יש אפשרות קחו לכן חודשים שלשוה מראש. אבל אם אין פשוט תגיעו ונמצא את הדרך למצוא לכן את השמלה המושלמת.
8. למי שזה חשוב - לי זה כן, תדעו שכל הגזירה, התפירה, הבדים והאיבזור לשמלות - הכל מיוצר בישראל ומפרנס עסקים קטנים וזעירים כמו תופרות בית שרובן בגיל השלישי כך שיש כאן ערך מוסף אמיתי.
תודה לכל מי שקראה עד כאן✨️ מקווה שעניתי על הרבה מהשאלות שהגיעו אלי בפרטי
שתדעו שזו זכות גדולה עבורי לעזור לכן למצוא שמלות לאירועים שלכן כל כך הרבה שנים.
שלכן 🎀 שירה